Salmonia s.r.o.

MONTÁŽE OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ, OPRAVY ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ, DÍLENSKÁ VÝROBA, KOVOOBRÁBĚCÍ PRÁCE, SVÁŘEČSKÉ PRÁCE, SVÁŘEČSKÁ ŠKOLA, PROVÁDĚNÍ DROBNÝCH STAVEB ...

Aktuální informace

Aktuality ze školení listopad 2014

6.1.2015

Operační program lidskén zdroje a zaměstnanostč. 3

V závěrečných měsících našeho projektu realizovaného z Evropského sociálního fondu jsme pokračovali v naplňování cílů stanovených projektovou žádostí. Pokračovali jsme ve školení zaměstnanců, vytváření monitorovacích zpráv, plnění povinné publicity, řízení a koordinování jednotlivých činností.

replica watches

Proškolili jsme tyto kurzy:

  • Techniky spojů konstrukce řetězového podavače - proškolili jsme 7 osob v jedné skupině a v jednom školícím dni.
  • Údržba a servis řetězových podavačů - proškolili jsme 10 osob v jedné skupině a v jednom školícím dni.
  • Specifika řetězových podavačů s ohledem na požadavky konstrukce zákazníka - proškolili jsme 20 osob ve dvou skupinách a každá skupina byla proškolena v jednom školicím dni.
  • Manažerské dovednosti, komunikace - proškolili jsme 8 osob v jedné skupině a ve dvou školících dnech.
  • Manažerské dovednosti, úspěšné vedení lidí - proškolili jsme 8 osob v jedné skupině a ve dvou školících dnech.

Celkově se nám po dobu realizace našeho projektu podařilo podpořit 42 zaměstnanců firmy a z toho bylo 159 úspěšných absolventů kurzů.

Z evaluací našich zaměstnanců můžeme vyhodnotit přínos školení pro účastníky kurzů velmi pozitivně. Přínos se odráží v jejich pracovních výkonech a tím postupně zlepšuje konkurenceschopnost firmy. Tyto kurzy měly jednak osobní přínos pro zaměstnance, protože napomohly jejich profesnímu rozvoji a na druhé straně také významný vliv na upevnění pozice naší společnosti na trhu. Realizace projektu byla dobrou zkušeností také pro managera pro koordinaci a project managera, kteří si rozšířili své znalosti v oblasti řízení a realizace projektu z Evropského sociálního fondu..

Dětmarovice 25. listopadu 2014, Ing. Lubomír Vojáček, project manager

Registrační číslo: CZ.1.04/1.1.04/92.00145

Zpět